Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

КОМЕДІЯ зі змістом «Доктор знає ВСЕ»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

КОМЕДІЯ зі змістом «Доктор знає ВСЕ»
(В. Фекленко, А. Макаров, О. Фомін)
 
Вистава - свято! Спектакль, який не залишив жодного глядача байдужим! Вистава, яку хочеться подивитися ще раз! Тому що за іскрометним гумором, незвичайно цікавими діалогами, блискучою грою акторів ховається глибокий філософський зміст п'єси.
 
Режисер: Олег Фомін
 
Актори: Олег Фомін, Олексій Макаров, Володимир Фекленко
 
 
Доктор знає все - це не комедія положень. Це комедія одного положення, в якому опинилися герої п'єси. Начебто звичайна ситуація: двоє приходять до лікаря зі своїми душевними проблемами. Тільки пацієнти - не люди, а ангел з бісом.
 
І проблеми такі, що незрозуміло, кому повинен допомогти доктор: їм, собі або людству. Складні взаємини між представниками світла і темряви змусять вас сміятися ... чи плакати.
 
Режисер вистави і виконавець ролі чорта - Олег Фомін широко відомий глядачам за своїми кіно і театральних робіт. У 1988 році отримав головну роль в кримінальній драмі «Меня зовут Арлекино». Успіх картини був приголомшливим, глядачі ломилися в кінотеатри. Але зоряна хвороба Олегу Фоміну Чи не загрожує - на фестивалі запрошували інших, на «Беларусьфильме» мішками спалювали листи його шанувальників, а журналісти нічого про нього не писали, полінившись знайти артиста в Ризі.
 
У цьому спектаклі Олег Фомін грає роль чорта - представника темних сил, але, як завжди в нашому житті, не все однозначно ...
 
Артист Олексій Макаров - син знаменитих Валерія Макарова і Любові Поліщук - закінчив ГІТІС і був прийнятий в трупу театру ім. Моссовета. У кіно дебютував в 1999 році головною роллю Іллі в трилері Бориса Гіллера і Олександра Бородянського «Чек». У тому ж році знявся в драмі Станіслава Говорухіна «Ворошиловский стрелок». Актор постане перед глядачами у віставі в ролі доктора, якому потрібно розсудити світлі і темні сили на благо людству.
 
Владмир Фекленко - популярність йому принесли ролі в серіалі «Глухарь», «Универ. Новая общага »,« Братаны-2 ».
 
Спектакль поставлений в кращих традиціях комедійного жанру, так як в наші дні дуже складно знайти матеріал, який змусить глядачів не тільки нестримно сміятися, але і, задумавшись над тим, що відбувається, - плакати ...
 
 
Всеукраїнський тур. Актори мають дозвіл на в'їзд в Україну. Вистава обов'язково відбудеться.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

КОМЕДІЯ зі змістом «Доктор знає ВСЕ» відбудеться 22 листопада 2019, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+