Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Холодна м'ята"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Поруч із сумом завжди знайдеться місце для посмішки, десь близько плачу завжди чекає сміх. Маленьке людське щастя і маленька особиста трагедія тісно переплітаються, створюючи вир почуттів, який ми і називаємо життям.
 
«Холодна м'ята» - проста душевна розмова про простих, але такі важливі для кожного речі: відносини між людьми, пошуки самих себе, любові, дружбі, невиразний смуток і великі радості ... Життя героїв оповідань Григора Тютюнника тече від однієї крайності в іншу, а ми можемо на мить ніби зазирнути у вікно - побачити людину в його сакральний момент переосмислення самої себе - і піти далі, відчуваючи той присмак причетності.
 
Вистава, жанр якої вкладається у формулу «чуттєві розповіді», - обрамлена в стильну і витончену театральну форму ностальгії за нами, відвертими, щасливими і нещасними однієї вхопленоі момент. У виставі звучить музика українського гурту "ОДИН В Каное"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Холодна м'ята" відбудеться 7 червня 2019, 18:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+