У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Хто подолає дракона?"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ця мудра, насичена пригодами казка розповідає про жорстокість правителя Дракона. Він збирає з бідних та знедолених великі податки, казково збагачується, а своїм співвітчизникам залишає сльози та злидні. Особливо від цього страждають головні герої – Дідусь та Хлопчик. Маленький у старої Черепахи, що живе дні озера, взяв цінну пораду. Вона сказала, що здолати Дракона можна чарівним мечем. Але як, перемігши, самому не стати схожим на Дракона: безжальним, лагідним до слави, почестей, влади?
 
Саме про це казка у постановці талановитих акторів-шевченківців.
 
Напередодні Новорічних свят на вас, шановні юні глядачі, чекають захоплюючі пригоди героїв, яскраві декорації, вражаюче екранне дійство! Нехай з нами завжди буде віра у перемогу добра над злом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Хто подолає дракона?" відбудеться 27 травня 2023, 10:30, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.