Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Номер 5"

У продажу залишилось 11 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 200 грн
Бронь На касу
24
години
18+

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 17.03 та 29.04 НА 13.08
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
 
УВАГА! ПОПЕРЕДЖЕННЯ!
Перегляд вистави може викликати сильне емоційне і психічне навантаження! ЗАБОРОНЕНО відвідувати виставу: вагітним жінкам і легко уразливим особам, а також особам з психічними і хронічними захворюваннями!
 
"НОМЕР 5"
 
Неда Неждана
(За п'єсою «Той, хто відкриває двері»)
 
анатомічна драма
 
Дві дівчини різного віку виявляються разом в приміщенні під номером «5». Можливо, це просто якесь сховище, або бомбосховище, а можливо, це морг або вокзал.
 
Чому вони опинилися разом? Хто з них і куди їде? Хто з них жив, а хто мертвий? І як визначити, хто жив, а хто вже по ту сторону темряви.
 
Дві душі замкнуті в невеликому просторі. Поки двері закриті, вони намагаються одна одній допомогти. Дівчата гортають сторінки минулих вчинків, щоб спробувати врятувати своє майбутнє ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Номер 5" відбудеться 13 серпня 2020, 19:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+