Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Одного разу на Брайтоні"

Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:55

Про подію

Прем'єра сезону!
 
Віктор Шендерович
Одного разу на Брайтоні
(За п'єсою «Потерпілий Гольдінер»)
таки комедія...
 
Режисер-постановник - Микола Волошин, заслужений діяч мистецтв України
 
Кількість місць обмежена
 
У народі кажуть, що риба шукає, де глибше, а людина - де краще. Емігрант з Союзу приїхав в Америку за своїм щастям. За звичкою він переходив вулицю на червоне світло, і його машиною збиває молода американська леді - перелом ноги. Ви запитаєте, в чому цимус? А в тому, що американський суд засудив цю леді доглядати цього пана.
 
Чоловік і жінка, як два абсолютно не схожі світосприйняття, шукають дорогу до душі один одного. Гострі кути згладжуються самоіронією і жартом, а в кожному жарті є частка жарту...
 
Ну як же без одеського гумору, жіночої ревнощі і заздрості?! Повний аспект життєвих колізій. Тому, любий глядачу, вас чекають і сміх, і сльози, і питання: в чому ж щастя?

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Одного разу на Брайтоні" відбудеться 18 квітня 2020, 14:00, субота в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+