Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Разоблачение одной..."

Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
01:30
Російською мовою

Про подію

 
 
 
Театр драми і комедії продовжує дивувати прем'єрами. Пропонуємо новий проект під назвою літературно-музична вітальня. Відкриття якої відбудеться моновиставою про творчість і життя Анни Ахматової.
 
Кожна відома особистість є публічно самотньою. Ми читаємо їх твори, слухаємо музику, дивимося фільми ... навіть бачимо їх в інтерв'ю, проте насправді причина появи того чи іншого твору знаходиться в них глибоко в душі. У поета є таємничі відносини з усім, що він колись створив, і вони дуже часто суперечать тому, що думають самі читачі про той чи інший твір. Анна Ахматова Поет! Її вірші пронизують слухачів і дістають до таємничих куточків душі.
 
Скільки б її не лаяли, не копіювали, але вона така одна. Отже, 21 вересня на нашій експериментальній малій сцені моновистава у виконанні Вікторії Чепурної.
 
До речі, готуйтеся до того, що саме ви можете стати учасником сценічної дії. В кінці вечора всі бажаючі зможуть зі сцени виконати власні вірші або вірші інших авторів. Приходьте до нас за емоціями.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Разоблачение одной..." відбудеться 12 травня 2020, 19:00, вівторок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+