Вистава "Ревізор". Дніпро

Вистава "Ревізор". Дніпро

Про подію

РЕВІЗОР
 
Наш театр в цікаві часи свого поновлення, при внутрішній «ревізії» вибирає безсмертну комедію «Ревізор» одного з безперечних класиків світової літератури. Час не владний над сценічним шедевром Миколи Гоголя.
 
Це не минуле, а наше з вами сьогодення: людські страхи і пороки, хабарі і неосвіченість поза часом і простором. У п'єсі все перейнято сучасним баченням світу, в якому ми з вами живемо. Свого часу до цього твору звертався експериментатор театру Всеволод Мейєрхольд.
 
Адже театр повинен відчувати час, знати і використовувати всі сучасні тенденції в мистецтві. Тому не варто сподіватися на костюми царської епохи. Вирішити цю надскладне творче завдання доручили нової для Дніпра настановної команді: режисер Антон Меженіну (Київ), художник Ольга Турутя- Прасолова (Харків), пластичне рішення Олександр Глумов (Англія, Франція, Німеччина). Гоголівські жарти, гоголівська мова в прекрасному перекладі українською Остапа Вишні звучать надзвичайно колоритно. Свіжості їм також додасть музика, у всіх на слуху.
 
Отже, чекаємо в театрі всіх зацікавлених в сучасному мистецтві, щоб поставити, а можливо відповісти на вічне питання «над ким смієтеся?»
 
Жанр: Трагічний анекдот
Питання? Відповідь!
+