Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Найкращий день"

18 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 21.10.19
 

Ознайомитися з умовами повернення

 
18 жовтня на сцені ДК Машинобудівників глядачі Дніпра побачать запаморочливу прем'єру нового театрального сезону - «Найкращий день».
 
Французька класична комедія положень в оригінальному трактуванні драматурга.
 
Сюжет п'єси хвацько закручується з першої сцени. Будинок мільйонера, медіа-магната Барньє раз у раз стрясають бурі емоцій, накривають цунамі почуттів, і в цьому вирі дуже непросто втриматися в рамках пристойності. Особливо, якщо в твоїх шафах повно «скелетів» у вигляді помилок минулого і вони раз у раз намагаються вибратися на світ божий. Герой вже сам починає плутатися в тому, скільки ж у нього грошей, дітей та саквояжів.
 
При чому тут саквояж? О! У цього аксесуара в п'єсі своя - мабуть, найголовніша, - роль. Адже всі ми самі схожі на саквояжі, які цікаві і цінні лише тим, що у нас всередині.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Найкращий день" відбудеться 18 жовтня 2019, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+