Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Схоже на щастя"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Схоже на щастя» - це історія випадкової зустрічі двох самотніх істот, їх короткочасної спільної подорожі та невипадкової взаємної турботи, довіри, ніжності, що виникають несподівано і, напевно, не матимуть кінця.
 
Діючі особи та виконавці:
 
КЛОД - Народна артистка України, Лауреат Національної премії ім. Т.Г. Шевченка - Ада РОГОВЦЕВА;
 
МАРГО - Заслужена артистка України – Світлана ОРЛІЧЕНКО.
 
Режисер-постановник – Заслужений діяч мистецтв України Катерина СТЕПАНКОВА;
 
Художник-постановник – Тарас ТКАЧЕНКО;
 
Художник по костюмах – Світлана НІКІТЧІНА;
 
Хореограф постановник - Олексій СКЛЯРЕНКО;
 
Композитор – Андрій ШУСТЬ.
 
Вистава-лауреат премії "Київська Пектораль 2014" у номінації «За кращу камерну виставу (виставу малої сцени)» та Ада РОГОВЦЕВА лауреат премії "Київська Пектораль 2014" у номінації «За кращу жіночу роль».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Схоже на щастя" відбудеться 22 травня 2019, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+