Старий і море

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Старий і море
Драматична казка на 1 дію
 
Інсценування, постановка, підбір музики, сценографія і акторське виконання заслуженого артиста України ВІЛЄНА ГОЛОВКА
 
Відомий американський письменник Ернест Хемінгуей в 1952 році опублікував свою повість «Старий і море» в журналі «Life». Тільки за два дні було продано 5000000 примірників. Наступного року автор отримає за твір Пулітцерівську премію, а в 1954 році Нобелівську премію з літератури.
 
Поєдинок рибалки Сантьяго з величезною рибою Марлін, яка носила його човен не один день, стала для автора приводом розповісти про гідність людини, біль і щастя переможця, яка привезла додому скелет трофея, обгризеної акулами. Старий підтвердив істину, що часто повторюється в книгах Хемінгуея - «переможець не отримує нічого», але образ рибалки викликає симпатію і захоплення. «Не для того людина народжується, щоб терпіти поразки. Її можна знищити, але не можна перемогти »- каже головний герой слова, які стали афоризмом.
 
Режисер і виконавець заслужений артист України Вілен Головко вперше в Україні переносить відомий твір на театральну сцену. Ідея вистави, на його думку, така - чесна людина скільки б не запрацювала, акули все відберуть. Але його герой Сантьяго наводить приклад, що з ними можна боротися і відчайдушно бити кийком по їх риб'ячим мордах!
 
Тривалість вистави - 1 год. 15 хв.
Дата прем'єри - 3 жовтня 2018 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Старий і море відбудеться 13 лютого 2019, 14:00, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+