Комедия «Вокзал на троих»

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

КОМЕДИЯ «ВОКЗАЛ НА ТРОИХ»
(Олеся Железняк, Сергей Серов, Виктор Логинов)

История о трех разных людях, вынужденных провести вместе несколько часов.
«Вокзал на троих» – комедия характеров. Посиделки бывшей заключенной, бывшей телезвезды и бармена заканчиваются совершенно не так, как могли бы завершиться в реальной жизни, и путь к этому «не так» наполнен слезами, смехом и открытиями из области природы человеческой натуры.
В компании комедийных актеров Олеси Железняк и Сергея Серова, неожиданным выглядит появление чувственного Виктора Логинова, но трио весьма удачно – классический цирковой треугольник: «Рыжий клоун», «Белый клоун» и «Кукловод» - выглядит убедительно на театральной сцене.
Режиссер – Роман Самгин, ученик Марка Захарова, обладатель премии за лучшую режиссуру и премии за лучший спектакль на театральном фестивале в Брно.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедия «Вокзал на троих» відбудеться 6 червня 2017, 19:00, вівторок в Академічний театр опери і балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+