Вистава "Попелюшка"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:10
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Режисер - Михайло Овсяников
Художники - Дар'я Біла
 
Танці - Віра Миколаєва
 
Казка про Попелюшку залишається в числі найбільш популярних серед дітей і дорослих. Складно зустріти людину, яка б не знала її. Багато разів почута, прочитана і побачена, вона здається знайомою і цікавою в будь-якому віці. Тому не дивно, що саме ця казка з'явилася в репертуарі нашого театру.
 
У нашій виставі ролі казкових героїв грають, співають, танцюють солісти опери, артисти хору і балету. Всі музичні номери в казці написані з урахуванням характерів казкових персонажів, тому наша «Попелюшка" не оперний вистава, а дитячий мюзикл. Доповнюють наш вистава яскраві, саморушні декорації, барвисті костюми, чарівна бутафорія, численні сценічні ефекти і незабутні перетворення.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Попелюшка" відбудеться 9 січня 2020, 11:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+