Stoned Jesus

20 жовтня 2018, 19:00, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

The Pilgrimage Tour в Дніпрі! Stoned Jesus - київське рок-тріо, чия Популярність сягає далеко за Межі України. Успішні тури, концерти и Виступи на великих та маленьких фестивалях по всій Европе, а такоже у Південній Амеріці. Кілька місяців тому гурт подписал контракт з одним Із головного рок / метал лейблів в мире - Napalm Records, де 7 вересня и Вийди новий (Вже четвертий за ліком) альбом командіровку - "Pilgrims". А на Європу та Україну цієї осені чекає грандіозній The Pilgrimage Tour, Який охопіть много десятків міст. Останнім в українській части туру стані Дніпро, де Джізас НЕ були Вже декілька років.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Stoned Jesus відбудеться 20 жовтня 2018, 19:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+