Вистава «Странная Миссис Сэвидж»

23 січня 2019, 18:30, середа
Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30

Про подію

Бенефіс! Присвячений ювілею народної артистки України Людмили Вершиніної!

НА СЦЕНІ ЛЕГЕНДАРНА АКТРИСА І ЛЕГЕНДАРНА ЖІНКА - НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ ЛЮДМИЛА ВЕРШИНІНА!

Багата і в недалекому минулому дуже незалежна місіс Севідж на схилі своїх днів потрапляє в клініку «Тиха обитель», а попросту кажучи, в будинок божевільних. І ось в цій незвичайній для себе обстановці місіс Севідж пізнає такі почуття як доброта, взаєморозуміння, взаємовиручка

Глядачі разом з акторами будуть сміятися і плакати, співпереживати і співчувати.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Странная Миссис Сэвидж» відбудеться 23 січня 2019, 18:30, середа в Театр драми і комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+