Свинка Пеппа Шоу

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

ЧтотакоеДедморознооеНастроение, спроситевы?
 
Этокогдапахнетёлкой, когда блестятновогодниеигрушки, а детинеустаннозадаютодин и тотжевопрос:
- НукогдаужепридетдедМороз?
- Скоро! 
- Скороужепрошло! 
- Нупотерпиещечуть-чуть...
Новоелицензионноесупер-интерактивноеНовогоднееШоу, созданноеполюбимомувсемидетьмимультсериалу "СвинкаПеппа", порадуетсвоихмаленькихзрителей! МалышипроведутнезабываемыйНовыйГод в компаниилюбимыхгероев:
СвинкаПеппа, ПоросенокДжордж, ОвечкаСьюзи, КроликРебекка, ЗебраЗои, ПониПедро и другиеперсонажинапротяжениивсегопредставлениябудутиграть с детишками в разныевесёлыеигры, разучатновыепесни и танцы.Вместе с Пеппой и еёдрузьямидетибудутискатьповсемумирупотерявшегосяДедаМороза и, конечноже... найдут!  Данеодного, а соСнегурочкой, целыммешкомподарков и новогоднимичудесами!
А самое  главноечудоребятасовершатвместесовсемигероямишоу, а также, мамами, папами, бабушками и дедушками - зажгутНовогоднююКрасавицуЁлку! 
Непропустите! Подаритесвоимдетямвоплощеннуюмульт-мечту!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Свинка Пеппа Шоу відбудеться 11 грудня 2016, 10:30, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+