Святий вечір. Творча група "Метелица"

18 січня 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Різдво - одне з найрадісніших і важливих свят в році.
 
Головною музичною традицією святочних гулянь вважаються, звичайно, різдвяні колядки.
 
Творча група "Метелиця" створить теплий "сімейний" вечір і з радістю виконає самі душевні і красиві колядки у власній обробці: благородній поєднанні чоловічих голосів, струнного квартету та інших музичних інструментів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Святий вечір. Творча група "Метелица" відбудеться 18 січня 2019, 19:00, п’ятниця в АРТ-ЦЕНТР "КВАРТИРА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+