Symphonic Orchestra (20.09)

20 вересня 2018, 19:30, четвер
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Дорогие друзья в этот четверг 20-го числа в 19:30 состоится дополнительный заключительный концерт на Крыше «Меноры». Для вас выступит симфонический оркестр «Symphonic Orchestra». Состав коллектива, ВНИМАНИНИЕ,  более 45 человек профессиональных музыкантов! Концертная программа вобрала в себя лучшие композиции золотой классики, оскароносные саундтреки к известным киношедеврам, современные хиты, а также хиты ХХ столетия. Vivaldi, Queen, Adagio, Pirates of the Carribian, Gladiator и ещё много других величайших произведений. Дирижер оркестра заслуженный деятель искусств Украины Юрий Параховник
 
Всех ждём на заключительный концерт летнего сезона!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Symphonic Orchestra (20.09) відбудеться 20 вересня 2018, 19:30, четвер в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+