Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Тартюф"

Інформація уточнюється
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
Російською мовою

Про подію

Ім'я Мольєра відомо, мабуть, кожному. Життєвість, яскравість і художність створених ним образів справили величезний вплив на розвиток світової драматургії і театру. Мольєр став справжнім творцем жанру класицистської комедії, де колективним героєм є незліченні людські помилки.
 
Слава Мольєра безсмертна, адже навіть серед видатних драматургів не багато таких, чиї п'єси ставили протягом майже чотирьох століть на всіх сценах світу. Академічний театр Франції Comédie Française досі називає себе «Будинком Мольєра».
 
Дія п'єси «Тартюф» відбувається в будинку Оргона - багатого паризького буржуа. Він приводить в свою садибу дивне створіння на ім'я Тартюф. Ніхто й не помітив, як цей майстер маніпуляції людьми почав всім заправляти в апартаментах багатого недотепи.
 
Режисер-постановник - заслужений діяч мистецтв України Сергій ЧУЛКОВ
Художник-постановник - Ірина Кохан
Балетмейстер - Наталя Клішина
 
Вистава відзначена дипломами фестивалю-конкурсу театрів Придніпров'я "Січеславна-2013"
- в номінації «Краща драматична вистава»;
- в номінації «Краща чоловіча роль» - Олег Волощенко за роль Тартюфа;
- в номінації «Краща чоловіча роль другого плану» - Артем Лебедєв за роль Оргона дипломами IX Міжнародного театрального фестивалю "Класика сьогодні"
- в номінації «Краща вистава»;
- в номінації «Краща чоловіча роль» - Олег Волощенко за роль Тартюфа;
- в номінації «Краща чоловіча роль другого плану» - Артем Лебедєв за роль Оргона;
- в номінації «Краща жіноча роль другого плану» - Марина Юрченко за роль Ельміри;
- в номінації «Краща жіноча роль другого плану» - Світлана Комарова за роль Доріни.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Тартюф" відбудеться 10 квітня 2020, 19:00, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+