The Classical Piano Collection

2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
До
6 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

 

В довгі листопадові вечори хочеться послухати великих класиків. У концертному залі «ДОМА СПІЛОК» буде звучати музика Бетховена, Моцарт, П'яццолла, Шопена, Генделя.
 
У цей вечір, кращі роботи геніальних композиторів представлятиме професійна піаністка Олена Лебедєва!

Лебедєва Олена, піаністка, закінчила Національну музичну академію в Києві. Дипломант міжнародного конкурсу, лауреат всеукраїнських. Грала сольно з оркестрами Дніпропетровського оперного театру і органного залу, з оркестрами Запоріжжя, Чернігова. Працювала солісткою і концертмейстером у будинку органної та камерної музики. З 2014-го року щорічна учасниця міжнародних конкурсів і майстеркласів в Німеччині і Франції!
Кожна композиція буде супроводжуватися відеорядом на великому екрані.
 
Чекаємо вас 2 листопада о 19:00!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

The Classical Piano Collection відбудеться 2 листопада 2018, 19:00, п’ятниця в Концертний зал в "Доме союзов". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+