Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

The Troubled + Kraken Dealz

23 лютого 2020, 20:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Только входной билет! Для бронирования СТОЛА необходимо обратиться в МахноПАБ!

 
Киевские рокнрольщики The Troubled врываются в Днепр при поддержке отчаянных парней из айриш-панк банды Kraken Dealz.
 
-The Troubled-

 

Мы вещаем свои музыкальные вибрации в космическую пустоту с 2014 года. С тех пор каждый год мы выпускаем по релизу, ездим в зарубежные туры, выступаем на локальных концертах и фестивалях и наслаждаемся каждым моментом, проведенным на сцене, в студии, в общем вагоне забацанного поезда и в запуканном автобусе. Потому что можем)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

The Troubled + Kraken Dealz відбудеться 23 лютого 2020, 20:00, неділя в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+