The Wicker Man

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Опис

The Wicker Man - экспериментальный музыкальный проект из города Днепр, сформировавшийся в 2016 году. Творчество коллектива имеет отсылки к кельтской мифологии, откуда и само название — Плетеный человек — кукла из ивовых прутьев, которую в древние времена кельтские друиды сжигали на кострах, чтобы снискать благословение богов. За два года проект выпустил два альбома, жанровые рамки которых включают в себя как эмбиентное звучание на границе с пост-роком, так и неоклассику.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

The Wicker Man відбудеться 21 липня, 19:00, субота в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+