У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Тисяча та одна ніч (балет)

У продажу залишилось 604 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

Балет на 2 дії за мотивами арабських казок


Композитор - Ф. Аміров

Балетмейстер-постановник – Л. Воскресенська, заслужена артистка Росії

Художник-постановник – А. Ареф'єв, народний художник СРСР, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка

Балет «Тисяча і одна ніч» поставлений за мотивами знаменитих арабських казок і притч, розказаних красунею Шехерезадою цареві Шахріяру, в пригодах Синдбада-морехода, в птицю Рухх, про Аладдіна і принцесу Будур, про Алі-Баба і сорока.

У цьому балеті сплелися воєдино казковий і реальний світ, вигадка і справжні почуття та пристрасті. У ньому є все, чим тягне, полонить, чарує і дражнить уяву таємничий Схід: прекрасна наївність вічної казки та її мудрість, спекотні східні пристрасті, млість, чуттєвість. І, звичайно, кохання! Любов всепереможна, бажана, істинна, єдина, здатна долати будь-які перепони.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Тисяча та одна ніч (балет) відбудеться 20 серпня 2022, 17:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+