Інформація щодо обмеження масових заходів!

Томас Андерс

14 лютого 2018, 20:00, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
 
 
 
14 февраля - в День всех Влюблённых, Днепр ждёт праздник любви и музыки!!!
 
Детям до 5 лет на руках у родителей - бесплатно.
 
Только в этот праздничный день - большое неповторимое шоу легенды мировой поп-музыки, основателя и солиста группы "Modern Talking", непревзойденного Томаса Андерса!
 
Томас Андерс - один из самых известных и популярных исполнителей поп-музыки, который уже 40 лет находится на пике своей славы в окружении миллионов фанатов. Обаятельный и непревзойденный, совсем скоро он сможет порадовать своим шоу украинских слушателей.
 
По словам Томаса, концертная программа, обещает стать одной из лучших, которую он делал за последние годы. Для любителей качественной музыки, фанатов Томаса Андерса приготовлены лучшие песни в живом исполнении, самые популярные хиты прошлых лет, а также совершенно новые композиции с готовящегося нового альбома. Все это будет сопровождаться интересным видеорядом и масштабным световым шоу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Томас Андерс відбудеться 14 лютого 2018, 20:00, середа в Дніпровський цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+