Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Torgood

15 жовтня 2020, 20:00, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!

Музична група, заснована поетом, композитором і актором Криворізького театру драми і музичної комедії Сергієм Торгудом
 
Це музика слухаючи яку, створюється враження, що чув її вже давно і багато разів (Саме з цього її відразу хочеться порівняти з іншими музичними колективами). Любов в кожному рядку і мелодійність, потрапляє в голову слухача і міцно фіксується в ній. Різноманітність пісень призводить до того, що у кожної пісні є свій слухач, залишається тільки вибирати...
 
У зв'язку з невпинним польотом музичних і театральних фантазій Серьоги, склад групи постійно змінюється, що надає ексклюзивність концертам. У Torgood виступають музиканти різних стилів від класично-етнічних до джазово-рокерських.
 
Спочатку проект називався "Нафаня і Ко" (2008-2013). Проект Torgood це логічне продовження групи "Нафаня і Ко". Нафаня виріс і став самостійним, так і творчість стало більш "Дорослим". Втім судити вам.
По мимо цього Сергій активно співпрацює з такими артистами як Zambezi, Тіпсі Тип, учасник групи "Штора", творець проекту "Театр в кишені"

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Torgood відбудеться 15 жовтня 2020, 20:00, четвер в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма