Травиата (опера)

Бронь На касу
24
години

Про подію

Опера в 3-х діях

Музика - Дж. Верді

Виповнюється на італійській мові з російськими субтитрами

Автор ідеї вистави - Ю. Чайка, народний артист України

Режисер-постановник А. Дугинов (м.Харків)

Художник-постановник - Д. Біла

Диригент-постановник Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України

Хормейстер- В. Пучков-Сорочинський, заслужений діяч мистецтв України

«Вона була однією з останніх представниць то рідкісної породи куртизанок, які володіли серцем». А.Дюма

Її отлічали Не тільки сліпуча краса, смак, особливий магнетизм, а й чистота, як це не дивно при її способі життя, з якого Вона не робила таємницю. Найбільш блискучі чоловіки Парижа відчували до неї захоплення, змішане з повагою і жалем. Вона була явно вище своєї ганебної професії. Палка, вона легко піддавалася спокуса, але при цьому НЕ втрачала гордості і зберігав гідність навіть в падінні.

Гуманісти всіх часів приносили куртизанкам дари свого співчуття, а іноді який-небудь великий чоловік реабілітували їх своєю любов'ю. А. Дюма і Дж. Верді зробили незрівнянно більше, обдарував безсмертям Марі Дюплессі. Жінку, яка послужила прототипом Героїні (в романі - Маргарита Готьє, в опері - Віолетта Валері).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Травиата (опера) відбудеться 28 лютого 2020, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

15 квітня, 18:30
Харків ХНАТОБ ціна: від 120 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 179
Питання? Відповідь!
+