Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тренінг «Включи письменника»

14 вересня 2019, 10:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Як стати письменником і з чого почати? Курс письменницької майстерності (копірайтера) від студії "Кит"!
Тренінг «Включи письменника» відбудеться 14 вересня з 10-00 до 17-00 за адресою:
м Дніпро, пр. Яворницького, 18, поверх 2, к.21.
 
 
Копірайтинг - модне, успішне, і прибуткова справа. Заробляти на написанні статей, блогів, рекламних, і навіть літературних текстів - мріють дуже багато. Але не знають з чого почати.
 
Авторський курс В'ячеслава Полякова зібрав в собі корисні та практичні поради в допомогу починаючим письменникам і блогерам. На заняттях тренінгу ви дізнаєтеся, що таке копірайтинг, зможете освоїти базові навички письменницької діяльності. Даний курс орієнтований, в першу чергу, на практичні знання, які допоможуть вам проявити саме ваш талант і вашу творчість. І цілком ймовірно, що скоро ви станете автором модного бестселера або популярним блогером.
А може, відразу і тим і іншим? Все у ваших руках.
В'ячеслав Поляков проводить майстер-класи в вищих навчальних закладах країни, включаючи університети Києва, Дніпра, Запоріжжя, Одеси.
На тренінгах В'ячеслава навчання проходить в ігровій формі, весело і невимушено, де старші завжди підтримають молодших, адже вікова категорія учнів дуже широка: від підлітків 12 років до людей солідного і пенсійного віку. Заняття проходять в приміщенні бібліотеки ім. Кирила і Мефодія в центральній історичній частині міста Дніпро, поруч з історичним музеєм і парком Шевченка.
 
вартість:
Відвідування курсу письменницької майстерності (копірайтера) в студії «Кіт» - 600 грн.
 
Навчальний план занять:
1. Як стати письменником і з чого почати.
2. Літературні «техніки». Коли і як їх краще застосовувати.
3. Синонімічний ряд. Правило «Золотий перетин».
4.Драматургія розповіді і структура тексту.
5. Як себе «просувати»? «Амазон», «Озон» і інші. З ким дружити, а кого обходити стороною.
6. Іспит і вручення сертифіката.
 
Тренінг проводить В'ячеслав Поляков: продюсер, режисер, сценарист, письменник, автор циклу книг «Все про олігархів, футболі та любові» та інших творів
.
Увага: з купленим квитком номіналом 600 гривень ви можете взяти з собою до двох друзів або ж пройти ще два тренінги студії.
 
 
Також буде можливість придбання книги "Уроки ораторського мистецтва" з автографом (у вартість курсу не входить). Автор: В'ячеслав Поляков. Видавництво "Акцент".

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Тренінг «Включи письменника» відбудеться 14 вересня 2019, 10:00, субота в Медіа-хол. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.