Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Зимові пригоди ТРЬОХ КОТІВ

15 січня 2022, 16:30, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Коли на вулиці снігопад і доводиться залишатися вдома, Карамелька, Коржик та Компот завжди придумають, щоб було весело, цікаво, пізнавально, а найголовніше – снігово і по-зимовому. Але коли треба – з радістю дружно прийдуть на допомогу, навіть коли треба відкопати машину з-під снігу. Приєднуйтесь до зимових пригод Карамельки, Коржика та Компоту! Грайте, співайте, навчайтеся, розважайтеся, а найголовніше – готуйтеся зустрічати Новорічні свята разом із цими добрими та непосидючими кошенятами у виставі «Веселі снігові пригоди трьох кішок»!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Зимові пригоди ТРЬОХ КОТІВ відбудеться 15 січня 2022, 16:30, субота в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+