"Це танго у червні"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сучасний лірико-драматичний балет
Автор ідеї, лібрето, постановки - Олег Ніколаєв, заслужений артист України
 
Музичне оформлення - О. Миколаїв, В. Калиновський
 
Теплий червневий день. Затишний міської двір. Жителі двору збираються разом, і звучить музика - фокстрот і танго. Всі відпочивають. Але це - червень 1941 года ... Наступний день поділить життя цілого народу на дві половини - до війни і після.
 
Популярні романси 30-х, естрада фронтових років вдало поєднуються з хореографією сучасного балету.
 
«Пам'ять. Пам'ять людей, поколінь, країни. Війна. Війна, яка забрала мільйони життів, зламала мільйони доль. Пам'ять про війну. Наш вистава звернений до тих, для кого ці слова - не порожній звук. Наш вистава - це низький уклін тим, хто поліг на війні і хто вижив. Давайте згадаємо їх і згадаємо ... »(так говорить про Вистава автор ідеї і режисер - Олег Миколаїв).
 
 
Прем'єра відбулася в 2005 р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Це танго у червні" відбудеться 20 червня 2019, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах