У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Цирк "На грані можливого"

5 грудня 2021, 12:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА!

Шановні глядачі!
 
У зв’язку з запровадженням "червоної" зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в м. Дніпро з 15 жовтня 2021 року змінюються умови відвідування ДП «Дніпровський державний цирк»
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року (зі змінами) та рішення постійної комісії з питань ТЕБ і НС КМДА (протокол № 68), відвідування цирку можливе за умов:
 
♦ Наявності COVID- сертифікату про повну вакцинацію («зелені сертифікати» - оригінал документу або ж через мобільний додаток Порталу «Дія») або
♦ Негативного результату ПЛР- тесту COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що здійснений протягом не більше 72 годин або
♦ Документу про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу «Дія».
♦ Документ, підтверджуючий особу власника вище перелічених документів, а для юного глядача свідоцтво про народження для підтвердження віку.
 
Документи будуть перевірятися при вході до Дніпровського державного цирку, а їх відсутність буде підставою для відмови глядачеві відвідати виставу. Просимо вас заздалегідь подбати про їх наявність.
Незмінними залишаються обов’язкове дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.
Заходячи до цирку, необхідно пройти температурний скринінг.
З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на наших виставах!
 
Зустрічайте з 13 листопада біля Дніпровського державного цирку!
Міжнародна програма «На грані можливого»!
 
Вас чекають переможці циркових фестивалів та артисти з Ефіопії.
Головною изюминкою вистави є трюки, які виконуються без лонжі під самим куполом.
Унікальний виступ на 9-ти метровому «перші», який змусить полоскотати ваші нерви.
Акробатичні шоу «Ікарійські ігри», «колесо Сіра» здивують вас своєю майстерністю, гнучкістю та мистецтвом володіння своїм тілом.
Веселий настрій та нестримний сміх вам подарують клоуні «DO ZA DO».
Отримайте порцію гарного настрою у Дніпровському державному цирку!!
Ждаємо вас у гості!
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Цирк "На грані можливого" відбудеться 5 грудня 2021, 12:00, неділя в Дніпровський цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+