У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Українська Героїчна Пісня в Мост-Сіті

28 серпня 2022, 18:00, неділя
У продажу залишилось 165 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 290 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 5 СЕРПНЯ 2022 18:00 НА 28 СЕРПНЯ 2022 18:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату

Українська Героїчна Пісня в Мост-Сіті
 
"Місця щасливих людей", "У мене немає дома", "Я не здамся без бою" – для українців це не просто цитати.
 
«Українська героїчна пісня» – концертна програма, яка являє собою хронологію перемог українського народу, героїчні історії про наших захисників, якими були ще наші діди-прадіди, та пісні про неперевершений дух українців. Концерт відтворює паралель, як дивно всі історії минулого відбиваються на тому, що відбувається сьогодні.
 
Можливо, одна з причин, чому в програму потрапили пісні не лише давні, а й написані нашими сучасниками – це музика, яка увійшла до генетичного коду сучасних українців, та пісні, яку перекладають чи не всіма мовами світу. Втім, більшість склали все-таки речі, відомі з давніх-давен. Пісні були переосмислені у музичному плані – тому з'явилися вони у повністю оновленому, сучасному вигляді: у рок-версії та за участю оркестру, що доводить не лише благозвучність української мови, а й української музики.
 
Проект створено спільнотою найкращих музикантів України Universal Rock Group
 
Концерт пройде у самому центрі Дніпра у новому концертному залі одного із символів міста. "Concert Hall Мост-айс" в ТРК Мост-сіті, обладнаний звуком і світлом за останнім словом техніки, по праву вважається найсучаснішим майданчиком міста.
 
Подія відбувається згідно з усіма правилами безпеки.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Українська Героїчна Пісня в Мост-Сіті відбудеться 28 серпня 2022, 18:00, неділя в Concert hall Мост-айс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+