У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Українська нова хвиля: Перезавантаження

10 липня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Запрошуємо долучитися до перегляду альманаху найкращих короткометражних фільмів 2020 року «Українська нова хвиля». 
 
З 8 до 10 липня о 19:00 в Центрі сучасної культури у Дніпрі проходитимуть покази найсвіжішого та найактуальнішого авторського кіно, яке було відзначено нагородами національних кінофестивалей. 
 
У незабутній кінематографічній пригоді на вас чекають:
 
 «Сурогат» Станіслава Сантімова — Приз глядацьких симпатій Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF);
 
 «Бульмастиф» Анастасії Буковської — Спеціальний диплом журі на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість»;
 «Врятуй мене лікарю» Дмитра Грешка — Головний приз в національному конкурсі на Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів Wizart;
 
 «Двоє» Владислава Вітріва — Нагорода за найкращу акторську роботу у Національному конкурсі на Одеському міжнародному кінофестивалі;
 
 «Килим» Наталі Кисельової — Гран-прі Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF);
 «Прощавай Головін» Мат’ю Ґрімара — Найкращий український короткометражний фільм Одеського міжнародного кінофестивалю, Спеціальна згадка журі Generation 14plus Берлінського кінофестивалю.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Українська нова хвиля: Перезавантаження відбудеться 10 липня 2021, 19:00, субота в DCCC. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+