Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Укрощение строптивой"

29 березня 2020, 18:00, неділя
Відміна заходу

Повернення коштів до 02.04.20

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом

Про подію

Іскрометна і зухвала комедія Шекспіра як ковток чистого повітря, здатна розбудити нас від сну зневіри і песимізму. Заради цього ренесансного сприйняття життя, як радості, Новий театр і взявся за цю п'єсу.
 
В основі сюжету - любов і боротьба один з одним двох сильних особистостей: чоловіки і жінки. За маскою норовистості Катаріни її наречений Петруччио побачив відкрите і вразливе жіноче серце. І він має тепер подвійне завдання - приборкувати не тільки Катаріну, але і себе, свою буйну вдачу. Адже він вперше відчув себе в полоні у любові. Все можливо, якщо ми в це віримо. В нагороду за цю свою віру і любов Петруччио отримує вірну і люблячу дружину, а сам знаходить великодушність, - якість, таку необхідну чоловікові для завоювання серця жінки...
 
Наша вистава не про «мистецтві дресури» і не про «чоловічий шовінізм», а про любов і креативність, про те, що будь-які відносини можна створити такими, якими хочеться - в любові і гармонії, якщо ми при цьому готові змінюватися.
 
В ролях: Заслужений артист України Віктор Гончаров (Греміо), Дмитро Московцев (Баптиста), Світлана Лебедєва (Катаріна), Владислав Лебедєв (Петруччо), Володимир Вахненко (Вінченцо), Олександр Рудик (Педант), Іван Острівной (Люченцио), Костянтин Кузьмін (Бьенделло), Олексій Блінов (Трані), Євген Славинський (Гортензио), Володимир Чуйков (Грум), Дар'я Лебедєва (Бьянка), Анна Вашенкова (вдова), Влад Ситник (торговці і слуги)
 
Постановка: Світлана та Владислав Лебедєви
 
Художник: Наталія Петен-Ступакова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Укрощение строптивой" відбудеться 29 березня 2020, 18:00, неділя в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.