Вистава "Укрощение строптивой"

10 грудня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:30
З антрактом
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

"Укрощение Строптивой"(Комедія у 2-х актах за п'єсою Вільяма Шекспіра)
 
"Укрощение Строптивой" по праву є однією з найвідоміших п'єс Уільема Шекспіра, яка ніколи не видавалася за його життя, і вперше вийшла у світ лише в посмертному виданні 1623 року. І ось вже на протязі майже 4-х століть за цією п'єсою знімали фільми, ставили вистави, мюзикли і різні театральні постановки. Ця чудова, весела, дотепна комедія не залишала байдужими тих, хто з нею знайомився!
 
В основі сюжету - любов і боротьба один з одним сильних особистостей: чоловіки і жінки.
 
За маскою норовливої Катаріни її наречений Петруччио побачив відкрите і вразливе жіноче серце. І він має подвійне завдання - приборкувати на тільки Катарину, а й самого себе, свою буйну вдачу. Адже він вперше відчув себе в полоні у любові. Все можливо, якщо ми в це віримо. У нагороду за свою віру і любов Петруччио отримує вірну і люблячу дружину, а сам знаходить великодушність, - якість, настільки необхідно чоловікові для завоювання серця жінки.
 
Ця прекрасна комедія не про "мистецтво дресури", і не про "чоловічий шовінізм", а про любов і креативності, про те, що будь-які відносини можна створити такими, як хочеться - в любові і гармонії, якщо ми при цьому готові змінюватися.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Укрощение строптивой" відбудеться 10 грудня 2019, 19:00, вівторок в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+