Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "В катакомбах"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«В катакомбах», 2011 рік, до 140-річчя Л.Українки. Ким народжується на світ людина – «рабом злиденним» чи «вільною, непідвладною, богорівною»? На ці та інші філософські питання шукає відповідь герой драматичної поеми неофіт-раб у християнської громади, що мешкає в катакомбах. зав’язується ідейна суперечка між ним і Єпископом. Поема, є діалогом між двома антагоністами, всі інші дійові особи (християнин-патрицій, старий раб, диякон, християнином-купець) доповнюють двох супротивників і підсилюють своїм втручанням розвиток дії. Поема побудована на розвитку людської думки у вогні дискусії. Неофіт - новопосвячений, новохрещений; взагалі – новий прихильник будь-якої релігії, церкви.
 
Неофіт-раб у поемі – людина, яка внутрішньо вже зважилася на рішучі дії супроти гноблення (дізнався, де розташований табір повстанців), але донедавна нічого не чув про Христа. Перед нами «свіжий» погляд головного героя на «нове» вчення. Усіх персонажей грає Вілен Головко. Це відкриває глядачеві можливість разом із артистом-виконавцем простежити, що, керуючись християнськими засадами, можна запропонувати людині, та ще й такій, яка опинилась у надзвичайно тяжких обставинах.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "В катакомбах" відбудеться 28 квітня 2021, 18:30, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+