Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Вальс о Вальсе"

24 жовтня 2020, 18:30, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Молоді артисти Дніпропетровського театру естради представляють сучасну музичну виставу "Вальс о вальсе". Поставлену за мотивами популярної розповіді Артура Балаева "Танцплощадка", цей сучасний мюзикл нікого не залишить байдужим: https: //proza.ru/2019/04/01/617 ... Осіннього вечора внучка звертається до рідного діда з проханням розповісти їй про музику його дитинства. І той веде дівчинку в захоплюючу музичну подорож в чарівний світ вальсу, в якому будуть і сміх, і сльози, і любов. А ще - двадцять найпопулярніших шлягерів ХХ століття в сучасній обробці з репертуару легендарних Мусліма Магомаєва, Едуарда Хиля, Анни Герман, Юрія Богатикова, Майї Кристалінської...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Вальс о Вальсе" відбудеться 24 жовтня 2020, 18:30, субота в КДЦ Днепропресс. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.