Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Вальс о Вальсе"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Поспішайте побачити неповторний сентиментальний мюзикл "ВАЛЬС О ВАЛЬСЕ"!

... Осіннього вечора десятирічна онука звертається до рідного діда з проханням розповісти їй про музику його дитинства. І той веде її в захоплюючу музичну подорож, в якому будуть і сміх, і сльози, і любов.

І головним героєм це подорожі буде його величність Вальс. У мюзиклі прозвучать п'ятнадцять найпопулярніших пісень ХХ століття в стилі вальс з репертуару легендарних Мусліма Магомаєва, Едуарда Хиля, Анни Герман, Юрія Богатикова, Майї Кристалінської.

Музичний вистава "Вальс о вальсе" представить трупа Дніпропетровського театру естради. Для вас cпоют і Зіграй лауреати міжнародних конкурсів, артисти Театру естради Олександр Якимець, Марина Волкова, Сергій Лоза, Анастасія Дубич.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Вальс о Вальсе" відбудеться 7 квітня 2019, 15:00, неділя в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+