Ваня Якимов

10 березня 2019, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ПОЕТИЧНИЙ ВЕЧІР ВАНІ ЯКИМОВА?
1. Гарний настрій.
2. Кращий подарунок до 8 березня.
3. Задоволення від прекрасних віршів.
Весняний поетичний вечір. Улюблені вірші під чарівний акомпанемент фортепіано у виконання Михайла Лишенко.
 
Весняні читання улюбленого столичного поета починаються вечорами в Дніпрі. Для вас будуть прочитані як кращі вірші автора, так і вірші поетів минулого. Вірші у виконанні Вані Якимова під джазовий супровід - найкращий початок весни!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ваня Якимов відбудеться 10 березня 2019, 19:00, неділя в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+