Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вірші і музика. Іван Якімов

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ваня Якімов- молодий київський поет і музикант, який встиг полюбитися столичній публіці. У його римах - власні переживання і особистий досвід, на його концертах - аншлаги.
 
23 жовтня, в філармонії, прозвучать кращі вірші автора і вірші поетів минулого в музичному супроводі від одного з кращих піаністів України Олексія Боголюбова.
 
Ваня душевний, добрий і романтичний. Його вірші про прості, але такі важливі цінності: любов, щирість, чесность, сім'я. Провівши вечір у такій атмосфері можна трішки більше полюбити цей світ.
Слова зайві, подивіться відео з віршами Івана

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вірші і музика. Іван Якімов відбудеться 23 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+