Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Василь Попадюк та Papa Duke Band

Продаж призупинено
минула подія
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

У Дніпрі дасть концерт український скрипаль-віртуоз Василь Попадюк, якого називають «українським Паганіні». Він також піаніст, засновник групи PapaDuke, з яким їздить по світу, граючи музику в стилях world music, latino, gypsy, джаз. Вміє грати на 15 музичних інструментах і має композиторський талант.
 
Його талантом захоплюються перші особи іноземних держав, дипломати і бізнесмени, багаті й знамениті, досвідчені музиканти, колеги і непідготовлені слухачі. Король Хусейн дарує йому іменний годинник. Королева Софія запрошує повторювати візити-концерти. В Іспанії його називають «живим нервом», «Маестро скрипка», в Америці - «Золотий скрипкою», в Канаді, де він зайняв друге місце в конкурсі телекомпанії СВS Great Canadian Music Dream - «Сучасним Паганіні». Їм захоплюється і пишається українська діаспора американського континенту: «ще один наш феномен», «ще один, хто славить Україну».
 
Василь на сцені - це магія музики і диявола, чари і озноб вібруючого нерва. У шаленому темпі і малюнку рухається його рука. Він здається безтілесним, візуально втілився в звук, голос, почуття. Протягом усього концерту було присутнє відчуття близькості чогось не земного і скрипка тільки провідник небесного до душі людини. За цю магію і нерв Василя вже назвали сучасним Паганіні. Його композиції неповторні, він грає від серця і проникає в серце. Гіллан, вокаліст Deep Purple, написав ювілейний альбом до свого 65 - річчя - Gillan's Inn, в When a Blind Man Cries ( «Коли плаче сліпий») і в цьому альбомі грає скрипка світового віртуоза Василя Попадюка.
 
Відкидає - і продовжує далі. Ми свідки чуда, нереальності. Не одна душа в залі переживає катарсис ... Овації стоячи. Нескінченні виклики.
 
Його сьогоднішній репертуар і стиль виконання називають World Musiс. Вважають, що він створив свій власний жанр, звівши разом класичну слов'янську, фольклорну, циганську, популярну музику і джаз. Його композиції неповторні. Ніхто до нього такого досвіду не мав. Цінуючи класику, Василь найбільше любить національну музику, зокрема гуцульську. З слов'янських - румунську, мадярську, до душі - романтичний композитор Еніо Морріконе.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Василь Попадюк та Papa Duke Band відбудеться 17 листопада 2019, 17:00, неділя в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.