Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вечір французької музики

3 квітня 2021, 19:00, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Кожен вибирає сам, під яку музику він любить відпочивати. Але існують мелодії, які люблять усі. Увечері 3 квітня в 19:00 в концертному залі ДК "Металург" буде звучати романтична музика Франції! У програмі будуть виконані як твори французьких композиторів-класиків, так і улюблені популярні естрадні мелодії.
 
Особливу увагу на концерті буде приділено легендарному Полю Моріа!
 
Заставки для програм «У світі тварин», «Кінопанорама», «Прогноз погоди» і «Час» - це все творіння великого Поля Моріа!
 
Поль Моріа - французький композитор, диригент і аранжувальник. Мабуть, єдиний музикант, який зумів узагальнити в своїй винятковій і плодовій дискографії, всю історію світової музики XX століття. Син європейської культури, з відмінною освітою, він змішав елементи всього, що оточувало світ, все, що стосувалося музики, культури і технології.
 
Чекаємо вас, дорогі друзі, на нашому концерті! До скорої зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вечір французької музики відбудеться 3 квітня 2021, 19:00, субота в ПК "Металург". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+