Вечір німого кіно

17 березня, 15:30, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про продію

Приходьте 17 січня на душевний вечір німого кіно.
 
Вас чекає показ шедевра світового кінематографа.
 
Ви зможете насолодитися твором геніального Чарлі Чапліна.
 
Німе кіно - світанок кінематографа, ціла епоха геніальних режисерів і акторів. Це був час творчих пошуків, адже потрібно було донести смисл і складні емоції без звуку.
 
Проте, назвати фільми того часу зовсім беззвучними не можна. Показ кінострічок супроводжувала гра тапера.
 
Саме завдяки музиці зображення ставало зрозумілим і близьким, а почуття героїв оживали. До 30-х років 20 століття з'явився звук в кіно.
 
Тому професія тапера практично зникла, але мистецтво залишилося.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вечір німого кіно відбудеться 17 березня, 15:30, неділя в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+