Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вечір романсу на Даху Менори

10 вересня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Концерт на ДАХУ МЕНОРИ" - це літній проект, який був запущений в серпні минулого року концертним агентством "НЕЗАЛЕЖНИЙ КОНЦЕРТНИЙ МАЙДАНЧИК".
 
10-го вересня в концертній програмі ви почуєте улюблені мелодії у виконанні солістів естрадного романсу в супроводі симфонічного оркестру. У програмі концерту:
 
"Белая акация", Гори, гори, моя звезда", "Очарована, околдована", "А напоследок я скажу", "Не уходи, побудь со мной", "Хризантемы", "Любовь настала" та інші улюблені мелодії.
 
Друзі, до швидкої зустрічі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вечір романсу на Даху Менори відбудеться 10 вересня 2019, 19:00, вівторок в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+