У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Музична комедія "Вечори на хуторі поблизу Диканьки"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

новорічна музична комедія для всієї родини «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».
 Для всіх городян, гостей та мешканців міста Дніпро,  концертний творчий професійний «Вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра» представляє новорічний подарунок: Яскраву новорічну музичну комедію для всієї родини «Вечори на хуторі поблизу Диканьки».
 
Організатор – Ансамбль «Юність Дніпра». Режисер – володар мистецьких премій, володар стипендії Президента України для молодих митців у сфері театрального мистецтва Денис Баскін.
 
Жанр твору: музична комедія, фентезі, комедія – за мотивами повісті Н.В.Гоголя.
 
Історія  всеперемагаючого кохання  Вакули  та Оксани  розгортається  у  мальовничій Диканьці та  в  царському палаці  у  Петербурзі  напередодні  Різдва. Хто  не бував  в українському селі під час різдвяних свят? Кому невідомо, що таке кохання до нестями?  Приборкати нечисту силу, злітати в гості до цариці, посватати кохану дівчину - і все це за одну ніч! Таке можливо лише у святвечір і тільки на хуторі біля Диканьки.
 
«Вечора на хуторі поблизу  Диканьки» – це добуток, наповнений народними повір’ями, фантастикою, казковими подіями, але важливо те, що звичайні людські істини, віра в добро й силу земну присутні в творі. Добро тут завжди перемагає зло, користь і скнарість наказиваются, любов тріумфує над злими силами, підлість і низькість висміюються.
Зустрічаємо Різдво та Новий рік разом!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музична комедія "Вечори на хуторі поблизу Диканьки" відбудеться 22 січня 2022, 18:00, субота в Концертний зал "Супутник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+