Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вероніка Долина

Всі квитки продані
минула подія

Про подію

Ви знаєте хто така Вероніка Долина? Ви пам'ятайте? А знали? Давно її не було в наших краях, з її знаменитою тихою гітарою, з віршами - будь ні у кого немає.
 
У 70-е з'явилася, коли все гітарне було в моді, не пропала з поля зору і потім. Це з її вінілом під пахвою виїжджали за бугор наші люди в 80-е і 90-е. Тому що в її голосі було дитинство, в очах «не забувай», а в текстах все що близьке серцю. Ні, не ліс і костёр- а праця, любов і безсмертя.
 
Вероніка Долина записала десятки альбомів з піснями, видала три десятка збірок віршів, дружила з усіма справжніми літераторами епохи.
 
І сьогодні це один самих затребуваних поетів, справжній камерний артист, зі своєю відданою аудиторією, що складається вже з 4! Поколінь слухачів.
 
Париж і Нью Йорк, Торонто і Варшава, Прага і Санкт-Петербург чекають і кваплять її.
 
А приїде вона до нас, і з 20.05 по 30.05 дасть в Україні концерти з новітньою програмою. Привезе пісні і вірші з останніх лет.Обещает згадати і старовинні пісні: Не пускайте поета в Париж, Як Ваша Світлість поживає ..., Китайський ресторанчик, Тютюн, та й багато ще. Згадає про Окуджаві, Коржавіним, Войновича і Євтушенко, своїх товаришів.
 
Вероніка Доліна- епоха поезії і пісні. Домашній стиль, матовий тембр голосу, вірші- з найбільш пронизливих що вам доводилося чути. Якщо ви коли-небудь слухали вірші, втім.
 
Вероніка Долина приїжджає. Така ж довгоочікувана як і неждана вже.
 
Приходьте - у кого жива душа.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вероніка Долина відбудеться 26 травня 2019, 17:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+