Вероніка Доліна

Бронь На касу
72
години

Опис

Вероніка Долина - популярний бард, автор-виконавець пісень, поет, представить в Дніпрі свою програму «Як Ваша Світлість поживає?».
 
Концерт відбудеться в малому залі Дніпропетровської філармонії 27 травня (неділя) 2019. о 17:00.
 
У програмі прозвучать старовинні і нові пісні, які полюбилися - «Ніхто не знає, що мій будинок літає ..», «Коли б ми жили без витівок ..», «А хочеш, я навчуся шити ..» і багато інших.
 
Свої вірші вона цінує понад усе. Особистісна конфігурація сонця, своя міфологія сім'ї, свої закони життя.
 
Виступ Вероніки Доліної буде справжнім подарунком шанувальникам гарної поезії та пісні. Адже бардівська пісня - дуже щира, вона написана серцем і йде з глибини душі!
 
Концерт відбудеться за підтримки програми "Культурна столиця" і Event agency «Культпросвіт».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вероніка Доліна відбудеться 26 травня, 17:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

29 травня, 19:00
Харків ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР ціна: від 170 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 363
Питання? Відповідь!
+