Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

ВІА "Здравствуй Песня"

14 квітня 2020, 19:00, вівторок
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 25.03.19
 

Ознайомитися з умовами повернення

 
Формування колективу почалося в місті Макіївка Донецької області, коли музиканти Донецького музичного училища отримали пропозицію створити ВІА при великому заводі міста Донецька. Так почалася історія легендарного ансамблю, пісні якого досі напам'ять знають мільйони слухачів. Склад групи кілька разів змінювався, в ансамбль приходили нові музиканти, нові обличчя, але популярність групи не вщухала, а тільки посилювалася.
З 1978 по 1985 рік - ансамбль "Здравствуй песня" випустив 15 дисків!
 
У 1989 році - ансамбль офіційно припинив гастрольну діяльність, що стало приводом для смутку багатьох шанувальників.
 
Не так давно, досвідчені музиканти з різних ВІА, об'єдналися, для того, щоб відродити легендарний ВІА "Здравствуй песня" і подарувати своїм шанувальникам щасливі два години концерту!
 
Цей концерт - щось то, що, як виявилося, можна, хоч і ненадовго, повернути: нашу молодість, юнацтво і завзяття.
Неповторна атмосфера гарантована.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ВІА "Здравствуй Песня" відбудеться 14 квітня 2020, 19:00, вівторок в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+