У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

ВІННІ ПУХ І ЙОГО ДРУЗІ

Відміна заходу
минула подія

Про подію

У Дніпровському національному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Шевченка відбудеться дитяча музична вистава "Вінні-Пух та його друзі" у Дніпрі! Хто не знає про цього симпатичного ведмежа, який дуже любить мед? У нього завжди безліч ідей та пригод! А ще він дуже любить своїх товаришів: ослика Іа-Іа, П'ятачка, Кролика та інших!
 
Дитяча музична вистава
 
Усі вони зустрінуться з нашими маленькими глядачами під час вистави та запросять у чарівний ліс! Нова постановка нашого театру – це щира та добра історія про справжню дружбу! І ми хочемо дружити з усіма, хто прийде до нашої зали, адже друзів багато ніколи не буде!
 
Куди піти з дітьми у Дніпрі? На дитячий музичний вистава "Вінні-Пух та його друзі"!
 
Нова постановка у репертуарі нашого театру
Улюблені герої та веселі пригоди
Повчальна історія для дітей

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

ВІННІ ПУХ І ЙОГО ДРУЗІ відбудеться 26 лютого 2022, 11:00, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+