Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Спектакль "Віслючок, який мріяв стати зіркою"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

"Добре зіронькам на небі... Не знають вони ні важких мішків, ні болючих ударів... Чому я народився віслюком??? Чому мене ніхто не любить?"- такі питання ставив собі маленький віслючок. В пошуках відповідей на них, він вирушив у подорож до міста Віфлієму! Кого він зустрів, хто його зрадив, що втратив, та кого знайшов у цій подорожі? Завітайте до Дніпровського міського театру ляльок на виставу "Віслючок, який мріяв стати зіркою", дізнаємося багато цікавого, та, напевно, наблизимося до відповідей.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Спектакль "Віслючок, який мріяв стати зіркою" відбудеться 27 листопада 2021, 13:00, субота в Дніпропетровський міський театр ляльок. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+