Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

VIVA VICTORIA

Перенесення заходу
минула подія

Про подію

Вікторія Лукьнец - всесвітньо відома оперна співачка, народна артистка України, примадонна Віденської опери. Українка, яка своїм співом підкорює глядачів у всьому світі. Вона виступає на сценах кращих оперних театрів: Метрополітен-опера в Нью-Йорку, Ла Скала в Мілані, Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Опера Бастилія в Парижі, Баварська державна опера в Мюнхені, Гамбурзька державна опера, Німецька державна опера в Берліні і ін.
 
Відомий італійський режисер Франко Дзеффіреллі назвав імена «трьох великих Травіат»: Марії Каллас, Терези Стратас та Вікторії Лук'янець. В її репертуарі понад 50-ти провідних партій на семи мовах. Серед яких: Цариці ночі в опері Моцарта «Чарівна флейта», Джільди ( "Ріголетто"), Віолетти ( "Травіата") і Оскара ( "Бал-маскарад") в операх Верді, Адіни ( "Любовний напій"), Розіни ( « Севільський цирульник ") Дж. Россіні, Лючії (« Лючія ді Ламмермур ») Г. Доніцетті, Олімпії (" Казки Гофмана ") Ж. Оффенбаха і ін. Почесне місце в її репертуарі займають твори українських класиків і українська народна пісня.
 
Саме 9 квітня на сцені нашого театру прозвучить чарівний голос Вікторії Лукьнец в супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Назара Яцківа.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

VIVA VICTORIA відбудеться 9 квітня 2020, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+