Цыганское шоу Владимира Карафетова

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Они покорили весь мир! Шумные, яркие, темпераментные, настоящие. В новом цыганском этническом шоу Владимира Карафетова «Приходите в мой дом».
После триумфальных выступлений в Америке, Германии, Грузии, Китае, Турции и Польше они вернулись в Украину, чтобы покорить ваши сердца.
Проникновенный вокал заслуженных артистов Украины Владимира и Людмилы Карафетовых, зрелищные хореографические постановки театра цыган, роскошные костюмы, взрывные эмоции, световое шоу, только живой звук.

Шоу, которое нужно увидеть!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Цыганское шоу Владимира Карафетова відбудеться 22 травня 2018, 19:15, вівторок в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+