Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Чарівні мелодії улюбленого кіно

10 жовтня 2020, 18:30, субота
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Дніпровський театр естради представляє сучасну музичну виставу "Чарівні мелодії улюбленого кіно"
 
... Головний герой випадково потрапляє в старий, занедбаний Будинок культури на околиці міста. У ньому, півстоліття тому, він, шестирічний хлопчик, вперше познайомився з його Величністю кіно. І кіно стало головною радістю його дитинства і його юності... І як багато чудових пісень перекочувало в життя головного героя з великого білого кіноекрана... Захоплююча, сентиментальна історія, в якій прозвучать 20 найпопулярніших шлягерів з кращих кінофільмів минулих років: «Кавказька полонянка »,« Джентльмени удачі »,« Службовий роман »,« Земля Санникова »,« Іван Васильович змінює професію »,« Чародії »і т.д.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Чарівні мелодії улюбленого кіно відбудеться 10 жовтня 2020, 18:30, субота в КДЦ на Єрмолової. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+