Благотворительный концерт «Возрождение филармонии»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Організатори концерту – Громадська організація «СУСПІЛЬСТВО ДРУЗІВ ФІЛАРМОНІЇ ДНІПРА»

Всі зібрані кошти з продажу квитків на концерт є благодійним внеском,  йдуть на створення проекту реконструкції фойє філармонії.

У програмі вечора – класична музика, спілкування, фуршет.

На сцені:

Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії імені Леоніда Когана

Диригент – заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук

У програмі концерту: Гектор Берліоз «Фантастична симфонія»

Багато хто знає про проблеми філармонії та культури в Дніпрі в цілому, але рідко щось йде далі розмов і скарг про те, як все погано. Ми – Суспільство друзів Філармонії – готові діяти, але нам потрібна ваша допомога – не тільки словом, а й ділом. Варіанти участі можуть бути різними в залежності від ваших можливостей, але головне не залишатися байдужими – це найстрашніше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Благотворительный концерт «Возрождение филармонии» відбудеться 21 травня 2018, 19:00, понеділок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+