Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Пори року

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перша частина концерту.
За всіх часів людей цікавила тема зміни пори року. Дивовижні перетворення природи займали поетів, художників та композиторів. Всесвітньо відомий цикл концертів "Пори року" Антоніо Вівальді вже кілька століть захоплює людей усіх поколінь. Сам цикл складається з чотирьох концертів, названих на честь чотирьох пір року. Але цей цикл неможливо уявити передусім без чарівного звучання скрипки.
 
Друга частина нашого концерту продовжить інший цикл, також пов'язаний з темою пір року. El Gran Ástor, що означає Великий Астор, - так аргентинці досі називають свого найбільшого композитора Астора Пьяццоллу. У випадку з Вівальді головним героєм циклу є природа, її зміни та музична проекція цих змін. Але в Астора Пьяццолли чинний герой - це все ж таки людина, житель Буенос-Айреса, що прогулюється містом і за один вечір емоційно переживає всі пори року.
Прем'єра відбулася у 2019р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Пори року відбудеться 25 листопада 2021, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма