Времена года

Бронь На касу
24
години

Про подію

Концерт класичної музики та пісочної анімації ПОРИ РОКУ Антоніо Вівальді та Астор П’яццолла концерт у 2-х відділеннях Соло скрипки — Єольга Кутакова Акордеон — Вадим Жаворонков
Художник пісочної анімації - Катерина Дзюба

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Времена года відбудеться 18 березня 2020, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

3 березня, 19:00
Кривий Ріг Криворізький театр ім. Шевченка ціна: від 150 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 91
27 березня, 19:00
Харків Харківська філармонія (Велика зала) ціна: від 200 грн
Замовити квитки Залишилось квитків: 508
Питання? Відповідь!
+