Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Все дороги идут к людям"

24 лютого 2019, 17:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
00:40
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Російською мовою

Про подію

Цей спектакль - дотик до реальності, від якої в повсякденному житті ми ховаємося за шкарлупою соціальних умовностей.
 
Це подорож у прекрасний світ дитячої творчості, адже 80% всього матеріалу: тексти, танці, мініатюри, пісні, жарти - діти створили самі. НЕ
хореограф, не режисер і не драматург! Учасникам подання від 8 до 15 років.
 
«Всі дорослі хочуть повернутися в дитинство, туди, де вони вміли мріяти. Туди, де можна повністю зануритися в веселощі, ігри і бути щирими.
Туди, де є місце почуттів. ось ви ... людина поруч з вами ... ви їх відчуваєте? А ми - діти - знаходимо це «відчуваю» в кожній миті, очах,
думках, емоціях. І так хочеться врятувати наших дорослих, завжди серйозних і заклопотаних. Ми готові показати себе справжніми і нагадати про дитину,
живе всередині вас. Ми будемо відображенням кожного з вас.
 
Ми будемо розповідати, показувати, жартувати, вчитися і ділитися натхненням і силами. А ви не бійтеся діяти!
Слухайте! Дивіться! Згадуйте! Надихайтеся! ».
 
Вистава є частиною унікального проекту «Діти змін», мета якого - наочно показати, як за допомогою творчих, рухових, танцювальних практик розвивати потенціал дитини, її творчі здібності, інтерес до пізнання світу і своїх можливостей; стимулювати в Україні розвиток свідомого підходу до виховання дітей.
 
Перегляд вистави відбудеться в рамках фестивалю сучасної хореографії «ORANGE PELICAN»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Все дороги идут к людям" відбудеться 24 лютого 2019, 17:00, неділя в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+